Lockey Güvenlik Ürünleri Co, Ltd

Lokavt yaptığınız bir seçimdir.

Güvenlik, Lockey'in elde ettiği hedeftir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerElektrikli Kilitleme Cihazları

Şeffaf Elektrik Kilitleme Cihazları Acil Durdurma Düğmesi Kilitleme

Şeffaf Elektrik Kilitleme Cihazları Acil Durdurma Düğmesi Kilitleme

  • Transparent Electrical Lockout Devices Emergency Stop Button Lockout
  • Transparent Electrical Lockout Devices Emergency Stop Button Lockout
 • Transparent Electrical Lockout Devices Emergency Stop Button Lockout

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Wenzhou, Çin
  Marka adı: LOCKEY
  Sertifika: CE, ISO 9001, OHSAS 18001
  Model numarası: WSL21

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 500
  Fiyat: negotiable
  Ambalaj bilgileri: Karton
  Teslim süresi: 1-5 iş günü
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: 100000pcs/ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Duvar Düğmesi Kilitleme Malzeme: reçine PC
  boyut: 75mm × 75mm ve 88mm × 88mm renk: şeffaf ve kırmızı
  İçin uygun: elektrik anahtarları kullanım: Duvar anahtarına veya anahtarına ve diğer elektrikli cihazlara kalıcı olarak monte edilir
  Vurgulamak:

  lockout tagout electrical equipment

  ,

  electrical switch lockout devices

  OEM İyi Fiyat Şeffaf Plastik Duvar Acil Anahtarı / Push Button Kilitleme

  Parça No .:WSL21

  Duvar Anahtarı Düğmesi Kilitleme

  • Şeffaf yüksek mukavemetli cam reçine PC malzemeden üretilmiştir.
  • Duvar anahtarına veya anahtarına ve diğer elektrikli cihazlara kalıcı olarak monte edildiğinde, çalıştırmak için kilidi açmanız gerekir.
  • Çıkarılabilir taban ve yan parçalar.Her iki taraftaki delikli tasarım, duvardaki fişi de kilitleyebilir, çıkarılması kolay değildir.
  • Vidalar veya 3M çift taraflı bant dokunarak sabitlenebilir.

   

  Parça No. Açıklama
  WSL21 Tabanın boyutu: 75mm × 75mm ve 88mm × 88mm

  Şeffaf Elektrik Kilitleme Cihazları Acil Durdurma Düğmesi Kilitleme 0Şeffaf Elektrik Kilitleme Cihazları Acil Durdurma Düğmesi Kilitleme 1Şeffaf Elektrik Kilitleme Cihazları Acil Durdurma Düğmesi Kilitleme 2Şeffaf Elektrik Kilitleme Cihazları Acil Durdurma Düğmesi Kilitleme 3

  Startups and shutdowns are relatively risky for process production devices at refineries or chemical plants. Başlangıçlar ve kapanmalar, rafinerilerdeki veya kimyasal tesislerdeki proses üretim cihazları için nispeten risklidir. According to the CCPS, process safety incidents occur five times more often during driving than during normal operations, although plant start-up operations make up only a small part of the overall plant operation. CCPS'ye göre, proses başlatma olayları, sürüş sırasında normal operasyonlardan beş kat daha sık meydana gelir, ancak tesis başlatma operasyonları, toplam tesis operasyonunun sadece küçük bir bölümünü oluşturur.

  In 2010, an accident of oil refining industry, the study found 50% of process safety accident happened in the first drive, open parking, parking driving, again after a short time for a long time driving such as stage, after this is because the process involves many irregular open parking time period, and such period may lead to unexpected and unusual situations. 2010 yılında, petrol arıtma endüstrisinin bir kazası, çalışma ilk sürücü, açık otopark, park sürüş, yine kısa bir süre sonra sahne gibi uzun bir süre sürüş sonra, süreç güvenlik kazası% 50 meydana geldiğini bulduk süreç birçok düzensiz açık park süresi içerir ve bu süre beklenmedik ve olağandışı durumlara yol açabilir. Although the enterprise has also taken some safety measures in these stages, because the safety layer is mostly in the bypass and so on can not play a functional state, these stages are actually the disaster areas. İşletme, bu aşamalarda da bazı güvenlik önlemleri almış olsa da, güvenlik katmanı çoğunlukla bypassta olduğu ve bu nedenle fonksiyonel bir durum oynayamayacağı için, bu aşamalar aslında felaket alanlarıdır.

  In order to prevent the occurrence of similar major process safety accidents, the factory shall formulate strict and up-to-date operating procedures and emergency plans for production devices, provide appropriate training for operators and conduct effective communication. Benzer büyük proses güvenliği kazalarının meydana gelmesini önlemek için, fabrika, üretim cihazları için katı ve güncel işletim prosedürleri ve acil durum planları oluşturacak, operatörler için uygun eğitimi sağlayacak ve etkili iletişim kuracaktır. In this issue, we share eleven key principles and best practices for process plant safety management. Bu sayıda, proses tesis güvenliği yönetimi için on bir temel ilke ve en iyi uygulamayı paylaşıyoruz.

  Park işlemleri sırasında ABD kimyasal güvenlik komisyonu (CSB) tarafından bildirilen üç güvenlik olayı ve gelecekte benzer olayları önlemeyi öğrenen dersler şunlardır:

   

  1/02: 40, 13 Mart 2001'de, Augusta, Georgia'daki NC şirketi acil durum deposu olan BP Amoco Polymers, üç kişiyi öldüren bir termal arıza aşırı basınç patlamasına neden oldu.

  At the time of the accident, three workers were trying to open the end cover of a hot-melt plastic process tank, a polymer collection tank designed to recycle some of the waste plastics that have been partially reactivated in its chemical reactors during driving and parking. Kaza anında, üç işçi, sürüş ve park sırasında kimyasal reaktörlerinde kısmen yeniden etkinleştirilen bazı atık plastikleri geri dönüştürmek için tasarlanmış bir polimer toplama tankı olan sıcak eriyik plastik proses tankının uç kapağını açmaya çalışıyordu. . The workers were killed when a partially bolted end cap burst and spewed molten plastic. Kısmen cıvatalı bir uç kapağı patladığında ve erimiş plastik parçalandığında işçiler öldürüldü. The jet's energy caused a nearby pipeline to burst, igniting the hot liquid flowing from the pipeline, which then formed a vapor cloud and ignited. Jetin enerjisi yakındaki bir boru hattının patlamasına ve boru hattından akan sıcak sıvıyı tutuşturmasına neden oldu, bu daha sonra bir buhar bulutu oluşturdu ve tutuştu.

  The CSB investigation found that 12 hours before the accident, the workers tried to start the car, which was stopped due to some malfunction of the extruder downstream of the reactor, and a large amount of raw material that was not fully reacted was sent into the polymer recovery tank. CSB soruşturması, kazadan 12 saat önce işçilerin arabayı çalıştırmaya çalıştığını ve bunun reaktörün akış aşağısındaki ekstrüderin bir miktar arızası nedeniyle durdurulduğunu ve tamamen reaksiyona girmemiş olan büyük miktarda hammaddenin polimer geri kazanım tankı. The hot and molten plastic continues to undergo a chemical reaction in the polymer recovery tank and begins to decompose, creating a gas that causes the polymer to bubble and swell in the tank, eventually filling the entire tank. Sıcak ve erimiş plastik, polimer geri kazanım tankında kimyasal reaksiyona girmeye devam eder ve ayrışmaya başlar ve polimerin tankta kabarmasına ve şişmesine neden olan bir gaz oluşturur ve sonunda tüm tankı doldurur. The pressure of expansion presses the polymer down on the pipelines connected to the tank, including normal and emergency discharge pipelines. Genleşme basıncı, polimeri, normal ve acil deşarj boru hatları da dahil olmak üzere tanka bağlı boru hatlarına bastırır. Once inside the pipe, the plastic solidifies as it cools and blocks the pipe's entrance. Borunun içine girdikten sonra plastik, borunun girişini soğuturken ve bloke ederken katılaşır. The inability of the gas in the pipeline to escape resulted in pressurization of the polymer storage tank. Boru hattındaki gazın kaçamaması, polimer depolama tankının basınçlandırılmasına neden oldu. CSB also found that BP Amocro's process hazard analysis (PHA) and process safety information about the design basis and operating principles of the polymer storage tank were inadequate. CSB ayrıca, BP Amocro'nun proses tehlike analizinin (PHA) ve polimer depolama tankının tasarım temeli ve çalışma prensipleri hakkındaki proses güvenliği bilgilerinin yetersiz olduğunu buldu.

   

  İletişim bilgileri
  Lockey Safety Products Co.,Ltd

  İlgili kişi: claire

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler