Lockey Güvenlik Ürünleri Co, Ltd

Lokavt yaptığınız bir seçimdir.

Güvenlik, Lockey'in elde ettiği hedeftir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerGüvenlik Kilitleme Hasp

Çift Uçlu Çelik Lokavt Hasp Yüksek Güvenlikli Endüstriyel Kırmızı Püskürtmeli Çelik

Çift Uçlu Çelik Lokavt Hasp Yüksek Güvenlikli Endüstriyel Kırmızı Püskürtmeli Çelik

  • Double - End Steel Lockout Hasp High Security Industrial Red Sprayed Steel
  • Double - End Steel Lockout Hasp High Security Industrial Red Sprayed Steel
 • Double - End Steel Lockout Hasp High Security Industrial Red Sprayed Steel

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Lockey
  Sertifika: CE, ISO9001, OHSAS18001, CE
  Model numarası: DSH01

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 200
  Fiyat: negotiable
  Ambalaj bilgileri: 1 adet / kutu, 10 adet / orta kutu, 200 adet / ctn
  Teslim süresi: 1-7 gün
  Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, kredi kartı, paypal
  Yetenek temini: Aylık 100000 adet
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  vücut: kırmızı plastik veya vinil kaplı Özelliği: Pas Geçirmez
  kuyruk kelepçe boyutu: 22 mm x 17 mm Ürün adı: Çift Uçlu Çelik Lokavt Hasp
  için uygun: 6 adete kadar asma kilit kabul edin. Baş zincir boyutu: 41mm x 30mm
  Vurgulamak:

  lockout tagout hasp

  ,

  master lock locking hasp

  Yüksek Güvenlikli Endüstriyel Kırmızı Püskürtmeli Çelik Çift Uçlu Çelik Kilitleme Hasp

  Parça No .: DSH01

  Çifte Çelik Kilitleme Hastası

  • Kırmızı püskürtme çelikten yapılmıştır.
  • Kilit delikleri: 11mm çap
  • Bir enerji kaynağını izole ederken çoklu asma kilitlerin kullanılmasına izin verin.
  • Toplam uzunluk: 136 mm, 22 mm ve 41 mm çeneli.

  Parça no. Açıklama
  DSH01 Baş kelepçe boyutu: 41mm × 30mm, kuyruk kelepçe boyutu: 22mm × 17mm, uzunluk: 136mm

  Termik santral kaza durum

  1. Kaza profili

  25 Şubat 2016 tarihinde, datang'daki bir termik santral, hayır girişinde sıcak hava tünelinde sıcak rüzgarda yanma kazası meydana geldi. Bakım işlemi sırasında 1 kazan C kömür değirmeni, üç kişiyi öldüren büyük bir üretim güvenliği kazasına neden oldu.

  Datang, bir termik santral ekipmanı no. 1 kazan C kömür değirmeni iç bakım programı, onaylandıktan sonra.

  C kömür değirmeni bakım çalışma grubu zhang xx'in çalışma lideri ve nokta denetçisi denetim için C kömür değirmenine girdi ve C kömür değirmeni merkezleme braketinin kaynak için açıldığını buldu. Sıcak primer hava kanalındaki kaynak eklemi kaynağını ve önceki operasyonda bulunan sıcak primer klima bölme milinin sızdırmazlık kapağının kök salmastra kökünün kaynağını ele almaya karar verdiler.

  Toz sınıfına atanan bakım işi görevinden sorumlu olan C kömür değirmeni bakım çalışma sahası olarak, bir rüzgar yolu onarımı kaynak işleminde sıcak olan C kömür değirmeni girişine katılmak üzere tanrım.

  Öğleden sonra, Li xx, C kömür değirmeninin girişindeki sıcak hava kanalının onarım kaynağında görev aldı.

  Öğleden sonra, li bir sınıf toplantısı yaptı ve öğleden sonra işi düzenledi: toz üretim ekibinin teknisyeni, elektrik üretim yönetimi bölümünün operatörüyle temasa geçti ve C kömürü değirmeninin giriş ısı klima bölmesinde hata ayıklamak için li ayarladı. Toz üretim ekibinin tamircisi, ısı primer hava kanalının üstündeki atık yalıtım pamuğunu temizledi ve ısı primer hava damperinin hata ayıklamasıyla işbirliği yaptı. Toz sınıfının tamircisi Wang xx, sınırlı alan operasyonunun koruyucusu. Li, ana primer hava kanalındaki kaynak pozisyonunu kontrol eder ve kabul eder.

  Li, C kömür değirmeni bakım sahasına geldi, şu anda, 6.9 metre platform inşaat iskelesi kuruldu, li mou, wang mou, tan kömürü, sıcak hava kanalı izlemesinin dışında, kömür değirmeni sıcak hava kanalına girdi; .

  Li, sıcak primer hava tahrikli fiş kapısı ile 6.9m platformunun yerel kontrol kabininde bir tornavida ile kontrol kabininin kabin kapısını açtı, kontrol kabinindeki "uzak kontrol / yakın kontrol" anahtarını "yakın kontrol" konumuna getirdi "konumlandırın ve solenoid valfı çalıştırma düğmesine basın. İlk basıştan sonra cevap gelmedi ve ikinci basıştan sonra cevap gelmedi.

  6.9 metrelik platformun içinde yükselen platformdaki korkuluk sıcak hava kanalına bağlandı, ayar bölmesinin hareket ettiğini sordu? Tamirci, ayar saptırma halkasını krankla ayağıyla fırlattı ve hareket etmediğini göstermek için elini salladı.

  Li ayrıca C kömür değirmeni girişinde "insan işi için işlem yapılmadı" uyarısı bulunan hava kaynağı manuel vanasını da açtı. Bu sırada, ilk hava akışının kapısı açılır ve 309 ° C'deki sıcak hava, 6kPa'lık bir basınçla C kömür değirmeni girişinin ilk hava geçişine enjekte edilir. C kömür değirmeni girişinin braketinin dibine katılmıştır.

  Kurtarma işçileri hayır. Primer hava kanalını ısıtmak için 1 kazan C kömür değirmeni girişi, kurtarma görevlileri. Ancak herkesin ölü olduğu doğrulandı.

  Kazanın doğrudan nedeni

  Bakım sürecinde, müfettiş, operasyonun ciddi şekilde ihlal edildiğini gösterir. İlgili şartlar altında ekipman bulunmuyorsa, hava solenoid valf tapası kapısını açmak için cihaz adının tanımlanmasını kontrol edin ve manuel olarak "orijinal çalışmayan sıcak bir atmosferde sıcak atmosfer girişi" sıcak hava solenoid valf tapası kapağını açın. C hareketli kapı açık, sıcaklık 309 ℃, basınç 6 kpa kömür değirmeni giriş havası enjeksiyonu C bir kanal içinde ısı, kazalara yol açar.

  Günümüzün gelişmiş endüstrisinde, insan eli yerine çok fazla mekanizasyon olmasına rağmen, bazı önemli bağlantılar makine yapamamaktadır. İş güvenliğini sürdürmeye devam edebilir, düzenli iş akışının kurulması esastır. Çalışmak için birinci sınıf iş akışı, güvenlik tehlikelerini azaltmak, iş kalitesini sağlamak.

  İletişim bilgileri
  Lockey Safety Products Co.,Ltd

  İlgili kişi: claire

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler