Lockey Güvenlik Ürünleri Co, Ltd

Lokavt yaptığınız bir seçimdir.

Güvenlik, Lockey'in elde ettiği hedeftir.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerKablo Kilitleme Cihazı

Kilitleme Vanaları İçin Şekilli Plastik Kaplı Çelik Ekonomik Kablo Lokavt Balık

Kilitleme Vanaları İçin Şekilli Plastik Kaplı Çelik Ekonomik Kablo Lokavt Balık

  • Plastic Coated Steel Economic Cable Lockout Fish Shaped For Locking Valves
  • Plastic Coated Steel Economic Cable Lockout Fish Shaped For Locking Valves
 • Plastic Coated Steel Economic Cable Lockout Fish Shaped For Locking Valves

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Wenzhou, Çin
  Marka adı: LOCKEY
  Sertifika: CE, ISO 9001, OHSAS 18001
  Model numarası: CB04

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 100
  Fiyat: negotiable
  Ambalaj bilgileri: Karton
  Teslim süresi: 1-5 iş günü
  Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
  Yetenek temini: 100000pcs/ay
  İletişim
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün adı: Ekonomik Balık Şekilli Kablo Kilidi Malzeme: ABS
  Renk: Kırmızı, yeşil, sarı, diğer renkler Boyutu: Kablo çapı 3.8mm, uzunluk 2 m
  için uygun: Çoklu kilitleme uygulaması için 6 adet asma kilit kabul eder Özel: Kablo uzunluğu ve rengi özelleştirilebilir.
  Vurgulamak:

  adjustable cable lock

  ,

  car seal wire locks

  Plastik Kaplı Çelik Ekonomik Balık - Kilitleme Valfleri İçin Kablo Kilidi Şeklinde

  Parça No .: CB04

  Ekonomik Balık Şekilli Kablo Kilidi

  • Kilit gövdesi: ABS'den mamul, plastik kaplamalı çelik kablo ile.
  • Çoklu kilitleme uygulaması için 6 adet asma kilit kabul eder.
  • Kablo uzunluğu ve rengi özelleştirilebilir.
  • Yüksek görünürlük, yeniden kullanılabilir, yazılabilir güvenlik etiketlerini içerir. Etiketlerin uzunluğu özelleştirilebilir.

  Parça No. Açıklama
  CB04 Kablo çapı 3.8mm, uzunluk 2 m

  Kilitleme etiketi - mekanik arıza etiketini kaldırmak için değil

  6 Ekim'de saat 8'de, rugao baipu kasabasında, nantong yinong biyo-yakıt co., LTD. Biyokütle çok fonksiyonlu kırıcı arızası, kırıcı sorun giderme konusunda 2 işçi; Başka bir kişi istemeden kırıcıya başladı ve iki işçisini öldürdü. Kazadan sonra, işletime düzeltme için üretimi durdurma emri verildi. Aynı zamanda, ilgili hüküm ve şartlara göre, shingle denetiminin kurumsal uygulaması.

  Kazadan sonra, işletime düzeltme için üretimi durdurma emri verildi. Bu kazanın ortaya çıkması, işletmenin üretim güvenliğinde ana sorumluluğunun yerine getirilmediğini ve emniyet yönetim sisteminin ciddi boşluklara sahip olduğunu ortaya koydu. Saha güvenliği yönetimi mevcut değil; Saha çalışanlarının güvenlik bilinci zayıf.

  Benzer kazaların oluşmasını önlemek için aşağıdaki şartlar öne sürülmüştür.

  Birincisi, işletmelerin temel sorumluluğunun uygulanmasını ciddiyetle teşvik edin. İşletmelerin büyük sorumlu kişilerini, üretim güvenliğinden sorumlu ilk kişinin görevlerini ciddiyetle yerine getirmeye teşvik etmek ve üretim emniyeti ile üretim emniyeti sorumluluk sisteminin kurallarını ve düzenlemelerini oluşturmak ve mükemmelleştirmek için gereklidir. İşletmelerin çalışanları için güvenlik eğitimini ve eğitimini güçlendirin ve çalışanların iş güvenliği konusundaki farkındalık ve yeteneklerini arttırın. Denetim ve bakım işlemlerinin emniyet yönetimini güçlendirmek, ciddi risk analizi yapmak, önleyici tedbirler uygulamak ve tehlikeli "kaplan ağzı" operasyonları için listeleme ve denetim sistemini uygulamak için işletmelere teşvik edilmelidir.

  İkincisi, iş güvenliği muayenesini ciddiyetle yürütün. Ve ilgili departmanlar ve birimler, kuruluşlar "kentin üretim güvenliği denetim bildiriminde (tong AnWei [2017] no. 12)" gereği, karayolu taşımacılığı, inşaat, tehlikeli kimyasallar, şehir gazı ve 20 sektörün diğer alanları hakkında risk analizi, derinlemesine ve ayrıntılı bir şekilde gizlendiği için, kapsamlı bir yönetişim endişesi olan tomurcuklardaki her türlü gizli tehlikeden kesin olarak kurtulmanın ana yolunu bulmak.

  Üçüncüsü, merkezi bir uyarı eğitimi. Güvenlik uyarısı eğitimini aktif olarak yürütmek için çeşitli alanlar çeşitli biçimlerde kullanılmalıdır. Yerel ve yerel tipik kazaların maruz kaldığı sorunları derinden özümseyerek ve bölgedeki gerçek durumla birleştirerek, yetki alanındaki işletmelerin ana liderleri uyarılmalı ve eğitilmeli, kazalardan öğrenilen dersler pratik olarak çizilmeli, risk önleme konusunda bilinçlendirilmeli Güvenlik risklerini azaltmak ve gizli tehlikeleri tamamen ortadan kaldırmak için gelişmiş, etkili önlemler alınmalıdır.

  Ciddi soruşturma ve kaza cezası ve sorumluluk soruşturması. Son zamanlarda meydana gelen üretim güvenlik kazaları ile ilgili olarak, tüm bölgeler ve ilgili bölümler, devletin ilgili yönetmeliklerine tam olarak ve "dört alan ihmal edilmemelidir" ilkesine uygun olarak, ciddi bir şekilde soruşturma ve kazaların ele alınması, kazalardan sorumlu birimler ve personel ile ciddi şekilde ilgilenmek, kaza soruşturması sonuçlarını zamanında yayınlamak ve kamu denetimini kabul etmek. Kazanın maruz kaldığı köklü sorunları derinlemesine analiz etmek, hedeflenmiş önleyici tedbirleri ortaya koymak ve düzeltmenin uygulanmasını izlemek ve denetlemek gereklidir.

  İletişim bilgileri
  Lockey Safety Products Co.,Ltd

  İlgili kişi: claire

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
  Diğer ürünler